Warsztaty dla dzieci

Ale zanim zaczniemy…

Nasze warsztaty są unikalne i wyjątkowe, a to ze względu na trzy aspekty.

Po pierwsze i najważniejsze, zajęcia prowadzimy na podstawie prawdziwych problemów, które nas spotkały. Na co dzień mamy do czynienia zarówno z psami, jak i dziećmi. Przez kilka lat obserwowaliśmy i słuchaliśmy dziecięcych głosów, które mówiły nam co chciałyby wiedzieć o psach. Poza tym, patrzyliśmy na spotkania z małymi ludźmi także z perspektywy psiego komfortu i zauważyliśmy co warto byłoby przekazać najmłodszym, by lepiej rozumiały świat czworonogów.

Po drugie, warsztaty opieramy o nasze bajki edukacyjne “Przygody psa Precla”. Seria opowiada o przygodach naszego prawdziwego psa. Precel jest małym, brązowym kundelkiem i mieszka z nami w Warszawie. Historie, które opowiedzieliśmy w bajkach urzekły tysiące dzieci i rodziców. Najlepszym dowodem na to są poniżej przedstawione opinie. Koniecznie je sprawdź!

Po trzecie, warsztaty prowadzi Marta, czyli autorka bajek. Dzięki temu dzieci mają możliwość zadawania pytań zarówno o temat dotyczący warsztatów, jak i samą bajkę. Można więc powiedzieć, że są to warsztaty połączone ze spotkaniem autorskim.  

Zaproś nas do przedszkola, szkoły, biblioteki, czy domu kultury! Chętnie podzielimy się z Tobą tym, co już wiemy o psim świecie! 😊

Opinie o bajkach z serii “Przygody psa Precla”

Przygody psa Precla. Precel pokonuje strach – Marta Maj | Książka w Lubimyczytac.pl – Opinie, oceny, ceny

Przygody psa Precla (@przygody.psa.precla) • Instagram photos and videos

Przygody psa Precla. Precel pokonuje strach – Maj Marta | Książka w Sklepie EMPIK.COM

Opis warsztatów

Nasze warsztaty “Mój Przyjaciel Pies” oraz “Daj łapę-czyli bliskie spotkanie z psem” zostały stworzone specjalnie dla dzieci w wieku od 3 do 9 lat, aby nauczyć je podstawowych zasad odpowiedzialności wobec zwierząt domowych oraz rozwijać ich empatię i zrozumienie dla naszych futrzastych przyjaciół.

Podczas tych zajęć dzieci będą miały okazję poznać różne zachowania psów, dowiedzieć się, jak dbać o swojego pupila, oraz uczestniczyć w interaktywnych zabawach i aktywnościach związanych z pieskami.

Program zajęć obejmuje między innymi:

  • Przedstawienie celu warsztatów i zapoznanie z twórcami
  • Swobodny dialog z dziećmi na temat psów
  • Przedstawienie postaci Precla (filmy i opowieści)
  • Multimedialne quizy dotyczący zachowań, emocji, sposobu odżywania psów i ciekawostek
  • Zabawa ruchowa
  • Czytanie bajki “Precel pokonuje strach”
  • Pytania lub quiz podsumowujący
  • Niespodzianki dla dzieci w postaci drobnego upominku
  • Rozmowa z autorką i możliwość kupienia bajek

Warsztaty w obiektywie

Przeprowadziliśmy dziesiątki warsztatów w całej Polsce. Podzieliliśmy się naszą wiedzą z ponad 1000 dzieci w przedszkolach, szkołach podstawowych, domach kultury oraz bibliotekach.

Wiele z tych warsztatów zostało uwiecznione na fotografiach i udostępnione przez współorganizatorów. Zobacz sam, jak dużo radości sprawiają dzieciom nasze zajęcia 🙂


Warsztaty na mapie

Oferta warsztatów “Mój przyjaciel pies”

Oferta warsztatów “Daj łapę-czyli bliskie spotkanie z psem”

Warsztaty w Twoim przedszkolu

Napisz do nas i poleć nas do swojego przedszkola. Za polecenie i zrealizowanie przez nas warsztatów otrzymasz najnowszą część przygód Precla zupełnie za darmo! 🙂