Jaka jest nasza misja?

Stare porzekadło mówi, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Skoro tak, to czy nie powinniśmy własnemu kumplowi zapewnić jak najlepsze warunki do życia? Tylko jak to zrobić? To pytanie, na które staramy się odpowiedzieć! Odkąd Precel stał się częścią naszego życia, poznajemy tajniki psich potrzeb oraz zwierzęcego świata. Szukamy wspólnego języka, który pomoże nam iść przez życie ręka w łapę. O tym właśnie chcemy uczyć najmłodszych. Zależy nam na tym, by młodzi czytelnicy wiedzieli, jak postępować z psami – zarówno pod względem bezpieczeństwa, jak i zaspokajania ich potrzeb. Dzieci mają w sobie niezwykłą wrażliwość na inne istoty, chcemy tę cechę wzmacniać i utwierdzać ich w przekonaniu, że warto dbać o siebie, innych ludzi, ale także o zwierzęta.

Ale to nie wszystko…

Książki „Przygody psa Precla” uczą, jak zachowują się psy, czego oczekują od człowieka oraz co sprawia, że czują się przy nas komfortowo. Z drugiej strony są towarzyszami dzieci w ich osobistej wędrówce przez poznawanie świata. Dla wielu czytelników Precel stał się przyjacielem, kompanem, dobrym kolegą, który zachęca do odważnych decyzji oraz otwartości na nowe przygody. Chcemy, aby nasze historie dotarły do każdego młodego czytelnika, niezależnie od miejsca zamieszkania. Dlatego książki dostępne są od Świnoujścia po Rzeszów, od wschodu po zachód Polski. Wierzymy, że zmiana świadomości na temat zwierzęcych potrzeb sprawi, że życie czworonogów stanie się lepsze!

Bądźmy zmianą, której
potrzebuje świat!

Wspieraj nas w działaniach – przekaż informację o książkach swoim przyjaciołom, rodzinie i wszystkim innym, o których pomyślisz. Zaproś nas na warsztaty do swojego przedszkola. Pomóż nam zbudować świat, który kocha zwierzęta i wie, jak o nie dbać!