Warsztaty w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radomiu

Edukacja przez zabawę

Jak najłatwiej się uczyć? Poprzez doświadczanie! Dlatego nasze zajęcia to nie tylko angażujące quizy i gry, ale też spotkanie z prawdziwym psem. Wspólnie z Preclem opowiadamy o problemach napotkanych w życiu z czworonogiem, ale też o ogromnej radości, jaką wnosi kudłate stworzenie. Każde warsztaty to rozmowy z dziećmi oraz dorosłymi i inspiracje na kolejne scenariusze zajęć. Cały czas patrzymy uważnie, jakie jeszcze treści warto przekazać najmłodszym, tak by lepiej rozumieli świat czworonogów. Warsztaty prowadzi zakochana w świecie zwierząt Marta, autorka książek. Dodatkowym atutem zajęć jest więc możliwość porozmawiania z nią nie tylko o psach, ale też o samych bajkach.
Zaproś nas do przedszkola, szkoły, biblioteki, czy domu kultury! Chętnie podzielimy się z Tobą tym, co już wiemy o psim świecie!

Opis warsztatów

Warsztaty “Mój Przyjaciel Pies” oraz “Daj łapę-czyli bliskie spotkanie z psem” stworzyliśmy dla dzieci w wieku od 3 do 9 lat. Uczestnicy poznają zasady odpowiedzialności wobec zwierząt domowych oraz rozwijają empatię i zrozumienie dla naszych futrzastych przyjaciół.

Podczas zajęć dzieci będą miały okazję poznać różne zachowania psów, dowiedzieć się, jak dbać o swojego pupila, oraz uczestniczyć w interaktywnych zabawach i aktywnościach związanych z czworonogami.

  • Przedstawienie celu warsztatów i zapoznanie z twórcami
  • Swobodny dialog z dziećmi na temat psów
  • Multimedialne quizy dotyczący zachowań, emocji, sposobu odżywania psów i ciekawostek
  • Czytanie wybranej bajki z serii "Przygody psa Precla"
  • Pytania lub quiz podsumowujący
  • Niespodzianki dla dzieci w postaci drobnego upominku
  • Rozmowa z autorką i możliwość kupienia książek

Warsztaty w obiektywie

Przeprowadziliśmy już setki warsztatów w całej Polsce. Podzieliliśmy się naszą wiedzą z ponad tysiącem dzieci w przedszkolach, szkołach podstawowych, domach kultury oraz bibliotekach. Wiele z tych warsztatów uwieczniono na fotografiach, które udostępnili współorganizatorzy. Zobacz sam, jak dużo radości sprawiają dzieciom nasze zajęcia!

Warsztaty na mapie

Oferta warsztatów “Mój przyjaciel pies”

Warsztaty w Twoim przedszkolu

Napisz do nas i poleć nas do swojego przedszkola.
Za polecenie i zrealizowanie przez nas warsztatów
otrzymasz najnowszą część przygód Precla zupełnie
za darmo!

Telefon

+48 531 744 506

Adres

ul. M. Niedziałkowskiego 40/2, Radom